JEPET MAGAZINE ME QIRA NË SHARR, KOMBINAT

 • 6.600€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Sharr, Kombinat
qera
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Sharr, Kombinat
 • 6.600€

Details

 • Price: 6.600€
 • Size: 3000 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Jepet magazine me qira e cila ndodhet 4 km nga qendra e Tiranës, pranë Landfillit, në një zonë tashmë industriale të zhvilluar me mjaft magazina dhe ambiente të ndryshme prodhuese.
Magazine me qira me siperfaqe totale ndertimi 3000 m2, me gjatësi 135 m x 23.5 m, me lartësi 6 metra muret dhe 8 metra lartësi në kulm. Ka 5000 m2 oborr të lire mbrapa ku mund të futen lehtësisht trajlerat për ngarkim-shkarkim, me derë industriale.
Ka hapësira për parkim dhe per makina te vogla.
Mund të perdoret për magazinim, prodhim, etj.

Cmimi është bruto.

Kontakt: +355682050353
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/magazina/me-q…sharr-kombinat

 • Address Sharr, Kombinat
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93