JEPET MAGAZINE 400 M2 ME QERA TE RRUGA E ARBERIT 1.000 EURO

 • 1.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Arbërit, Ferraj, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga e Arbërit, Ferraj, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 400 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET MAGAZINE ME QERA
~ 400M2 PJESE E BRENDSHME
~ 100M2 PJESE E JASHTME-PARKING
~ 1 TUALET
~ 3.5M LARTESI
~ PERMASAT 50M GJATESI DHE 8M GJERESI
~ I PERSHTATSHEM PER MAGAZINIM, PRODHIMTARI
~ TEK RRG E ARBERIT
~ ÇMIMI 1.000 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Rruga e Arbërit, Ferraj, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE