JEPET MAGAZINE 360 M2 ME QERA TEK RRUGA BABE REXHA 700 EURO

 • 700€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 360 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 067672221

Description

JEPET MAGAZINE ME QERA
~360 M2
~ KATI -1
~ ME MUNDESI PARKIMI
~ME TUALET
~ ME UJE DHE DRITA 24H
~ PA LAGESHTIRE
~ E PERSHTATSHME PER MAGAZINIM, PRODHIMTARI, MOBILERI
~TEK RRUGA “BABE REXHA”
~CMIMI 700 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE