JEPET DYQAN ME QERA 243 M2 TE KOMUNA E PARISIT 3.500 EURO

 • 3.500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 243 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DYQAN ME QERA
~125M2+118M2
~KATI 0 DHE KATI -1
~2 TUALETE TE KATI 0 DHE MUNDESI I NJE TUALETI TE KATI -1
~ME FASADE XHAMI
~ME PAMJE NGA RRUGA
~KOMPLET I INVESTUAR
~I ROKONSTRUKTUAR
~I PERSHTATSHEM PER AMBIENTE SI: MOBILERI,ZYRE,KLINIKEETJ
~CMIMI 3.500 EURO
~TE KOMUNA E PARISIT,PRANE BAR ESCOBAR
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE