JEPET DYQAN 96 M2 ME QERA TE RRUGA JORDAN MISJA 900 EURO

 • 900€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 96 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DYQAN ME QERA
~96M2 BRUTO
~KATI 0
~4,7 M2 I LARTE
~HYRJE NGA BRENDA DHE JASHTE KOMPLEKSIT
~KOMPLEKSI MARGA ,RRUGA JORDAN MISJA
~CMIMI 900 EURO
KONTAKTONI 0676722221
EE7900

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE