JEPET DYQAN 87 M2 ME QERA TEK ALI DEMI 500 EURO

 • 500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 87 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
~ 87 M2
~ KATI 0
~ OPEN SPACE
~ I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ HAPESIRE E BOLLSHME
~ RR. IDRIZ DOLLAKU, MBRAPA FUSHAVE NE ALI DEMI
~ LEHTESISHT I AKSESUESHEM
~ ÇMIMI 500 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
E300

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE