JEPET DYQAN 50 M2 ME QERA TEK RRUGA E DIBRES 35000 LEKE

 • 345€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 345€

Details

 • Price: 345€
 • Size: 50 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DYQAN ME QERA
~RRUGA E DIBRES,
~AFER QSUT DHE FAKULTETIT TE MJEKESISE
~BUZE RRUGE
~ 50M2
~ME VERANDE PERPARA
~ME TUALET
~I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI
~ CMIMI 35000 LEKE
KONTAKTONI 0676722221
K800

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE