JEPET DHOME FRIGORIFERIKE 55 M2 ME QERA TE LIQENI I THATE 40.000 LEKE

 • 400€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 55 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DHOME FRIGORIFERIKE ME QERA
~ 1 DHOME NGRIRES -14*C
~ 55M2
~ KATI 0
~ 3.5M E GJERE
~ 6M E GJATE
~ 2M E LART
~ E PASTER SI AMBIENT
~ AMBIENTI KA SHERBY PER PRODUKTE MISHI
~ TEK LIQENI I THATE PRANE HOTEL RADISSON
~ ME KAMERA SIGURIE
~ ME UJE DHE DRITA 24h
~ CMIMI 40.000 LEKE
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE