JEPET APARTMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI I THATE 550 EURO

 • 550€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTMENT ME QERA
~1+1+BALLKON
~67M2
~KATI 2
~PALLAT EKZISTUES
~NDRICIM NATYRAL
~I MOBILUAR NE MENYRE BASHKEKOHORE
~ZONE LEHTESISHT E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~LIQENI I THATE, RRUGA PETI
~CMIMI 550 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
E700

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE