JEPET APARTAMENT PER AIR BNB 1+1 ME QERA TE SELVIA 450 EURO

 • 450€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT PER AIR BNB ME QERA
~1+1
~74.5M2
~KATI 9
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~POZICION SHUME I MIRE PRANE QENDRES PER AIR BNB
~PER MOMENTIN E PAINVESTUAR (NJIHET INVESTIMI NGA PRONARI)
~PREFEROHET PER PERIUDHE AFATGJATE
~PRANE OBSERVATORIT DHE BLACK DIAMOND,SELVIA
~CMIMI 450 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE