JEPET APARTAMENT 3+1+BLK ME QERA TEK SHESHI AVNI RUSTEMI 700 EURO

 • 700€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1+BLK
~ 100M2
~ KATI 6
~ I MOBILUAR
~ PA ASHENSOR
~ ME VERANDE
~ PALLAT EKZISTUES
~ MUND TE JEPET DHE PER ZYRE
~ TEK SHESHI “AVNI RUSTEMI”
~ CMIMI 700 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE