JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 BALLKONE TE FIORI DI BOSCO,DON BOSKO 1200 EURO

 • 1.200€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~3+1+2 BALLKONE+MAGAZINE
~150M2
~2 TUALETE
~KATI 5
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~PERENDIM JUG-PERENDIM
~I ARREDUAR DHE I INVESTUAR DERI NE DETAJ(SISTEM MULTISPLIT DAIKIN,ELEKTROSHTEPIAKET SMEG,ETJ).
~HAPESIRE PARKIMI
~MOBILIM LUKSOZ
~JEPET PER KONTRATE AFATGJATE (TRE VITE E ME SHUME)
~CMIMI 1200 EURO (PERFSHIRE TAKSAT)
~TE FIORI DI BOSCO,DON BOSKO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE