JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2+POSTE PARKIMI TE LIQENI I THATE 1.300 EURO

 • 1.300€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA+2 POSTE PARKIMI
~2+1+BALLKON
~2 TUALETE ME DRITARE
~132M2
~KATI 2
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~KUBATURE E RREGULLT
~NDRICIM NATYRAL NE CDO AMBIENT
~I SAPOINVESTUAR
~PUNIME CILESORE (IZOLIM TERMIK DHE AKUSTIK,PANEL DIELLOR,NDRICIM LED,KUZHINE INKASO,DRITARE DOPIO XHAM,ETJ.)
~MOBILIM LUKSOZ
~POZICION SHUME I MIRE DHE ZONE E QETE
~VENDPARKIM
~CMIMI 1.300 EURO
~LIQENI I THATE
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE