JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 NE DON BOSKO

 • 450€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko afer stacionit elektrik. Apartamenti ka nje siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga nje dhome gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet me dritare dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 450 EURO NE MUAJ .
Kodi EG-200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare