JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 430 EURO KODRA E DIELLIT

 • 430€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 430€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET APARTAMENT ME QERA
◽ 1+1+1TUALET
⚪ BOSH
📍 KODRA E DJELLIT
KOPSHTI BOTANIK
📐60M2
⬆ KATI 0
🏙 PALLAT I RI ME ASHENSOR

JEPET PER BANIM, DHE BIZNES
CMIMI : 430€ BOSH
530 EURO E MOBILUAR
PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Cel. : 0698942059

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS