JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TEK ISH EKSPOZITA SOT 950 EURO

 • 950€
7 Ekspozita / Gjykata, Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
qera
7 Ekspozita / Gjykata, Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 950€

Details

 • Price: 950€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~4+1+2 BALLKONE
~170M2
~KATI 10
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~POZICION I MIRE DHE I AKSESUESHEM
~2 TUALETE
~I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
~CMIMI 950 EURO
~TE ISH EKSPOZITA SOT
~KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Ekspozita Building, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Ekspozita / Gjykata

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE