JEPET APARTAMENT 3+1+BLK ME QERA NE LAPRAKE 900 EURO

 • 900€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1+A+BLK
~ 120M2
~KATI I 1
~ME ASHENSOR
~ ME KONDICIONER
~I MOBILUAR
~ I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA
~ TEK BLLOKU GINTASH, LAPRAKE
~ CMIMI 900 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE