JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TEK ALI DEMI 550 EURO

 • 550€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1+2+BLK
~ 135M2
~ KATI 5
~ GJYSEM I MOBILUAR
~ ME ASHENSOR
~ INPERSHTATSHEM DHE PER ZYRA
~ TEK “ALI DEMI”, PRANE BIG MARKET
~ CMIMI 550 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE