JEPET APARTAMENT 3+1+ BLK ME QERA TE 21 DHJETORI 700 EURO

 • 700€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA I PERSHTATSHEM DHE PER ZYRA
~3+1+ BLK
~112 M2
~ 4 AMBJENTE + TUALET
~KATI 2
~TOTALISHT I RINOVUAR
~ RINOVUAR DHE PJESA E SHKALLEVE
~BOSH
~PRANE 21 DHJETORIT
~ DHENE ME QERA PER ZYRA, LIROHET NE JANAR
~CMIMI 700 EURO NETO
KONTAKTONI 0676722221
K400

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE