JEPET APARTAMENT 2+1+BLK ME QERA NE DON BOSKO 550 EURO

 • 550€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTMENT ME QERA
~2+1+BLK
~100 M2
~KATI 2
~E MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
~NJE TUALET
~ME BALLKON
~ZONE E FAVORSHME DHE E AKSESUESHME
~NE DON BOSKO
~CMIMI 550 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V600

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE