JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI 550 EURO

 • 550€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 126 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~2+1+2
~126M2
~KATI 9
~ME 2 ASHENSORE
~2 TUALETE
~KUZHINE E VECUAR
~BOSH
~ORIENTIMI JUG
~ZONE E AKSESUESHME DHE E FAVORSHME
~KOMPLEKSI DELIJORGJI
~CMIMI 550 EURO
KONTAKTONI 0676722221
ER7200

 • Address Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE