JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE LAPRAK.

 • 400€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprak, Dharche, Gorkha, Gandaki Province, Nepal
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprak, Dharche, Gorkha, Gandaki Province, Nepal
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1,ne Laprak. Apartamenti ka nje siperfaqe 120 M2 dhe ndodhet ne katin 1 te nje shtepie private. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i perbere nga dy dhpma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka hyrje me vete ne kete shtepi private, me oborr perpara.
JEPET ME QERA PER 40,000 LEKE NE MUAJ.
Kodi EG -200

 • Address Laprak, Dharche, Gorkha, Gandaki Province, Nepal
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare