JEPET APARTAMENT 1+1+BALLKON ME QERA TE LIQENI I THATE 500 EURO

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 1+1+BALLKON
~KATI 4
~74 M2
~ PALLAT I RI
~ ME ASHENSOR
~TOTALISHT I INVESTUM DHE I MOBILUAR NUK LEJOHEN KAFSHET.
~ CMIMI 500 EURO
~TE LIQENI I THATE
KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE