JEPET AMBJENT BIZNESI 60 M2 ME QERA TE GOLDEN PARK , YZBERISHT 720 EURO

 • 720€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 720€

Details

 • Price: 720€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
~ 60M2
~ KATI 0
~ OPEN SPACE, I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ VENDNDODHJA: TIRANA GOLDEN PARK
~ PERBALLE SPITALIT AMERIKAN 3
~CMIMI 720 EURO
KONTAKTONI 067 672 2221
E300

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE