JEPET AMBIENT ME QERA 53M2 TE KOMPLEKSI VIZION PLUS 820 EURO

 • 820€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 820€

Details

 • Price: 820€
 • Size: 53 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~53M2+60M2 HAPESIRE E JASHTME
~KATI 0
~POZICION SHUME I MIRE BRENDA KOMPLEKSIT
~KA FUNKSIONUAR SI LOKAL
~I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE SI: DYQAN,LOKAL,FAST FOOD,MARKET,ZYRE,RESTORANT,ETJ.
~DISPONON ASPIRIM DHE KONDICIONIM
~CMIMI 820 EURO
~KOMPLEKSI VIZION PLUS,DON BOSKO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE