JEPET AMBIENT KOMERCIAL 413 M2 ME QERA TE QENDRA KRISTAL 4.000 EURO

 • 4.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 4.000€

Details

 • Price: 4.000€
 • Size: 413 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QERA
~ SIP 413M2
~ KATI 0
~ OPEN SPACE, I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ LEHTESISHT E AKSESUESHME
~RR. HASAN ALLA, KRISTAL CENTER
~CMIMI 4000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
E300

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE