JEPET AMBIENT KOMERCIAL 250 M2 ME QERA TE JORDAN MISJA 2.500 EURO

 • 2.500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 250 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL
~250 M2
~FUNKSIONON SI RESTORANT POR ESHTE I PERSHTASHEM DHE PER BIZNESE TE TJERA SI SUPERMARKET
~FASADE XHAMI
~CMIMI 2.500 EURO
~RRUGA JORDAN MISJA
KONTAKTONI 0676722221
R200

 • Address Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE