JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E “BARRIKADAVE”, PRANE SHKOLLES SAMI FRASHERI

 • 3.000€
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 160 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Ambient biznesi për qira me një vendodhje shumë të mirë, në një nga zonat më elitare dhe me qendrore të Tiranes. Afër me disa institucione shtetërore, disa universitete, shkolla private dhe pranë me sheshin kryesor, Sheshin “Skenderbej”.

Zona ofron lehtësi komunikimi me gjitha akset kryesore të qytetit dhe ka shume lehtesira për zhvillim biznesi.

Prona ndodhet buzë rrugës kryesore, në një godinë të re e cila do të ofrojë punime cilësore.

Ambient biznesi me qira me sipërfaqe 160 m2 dhe lartësi kati 4.8 m2, pozicionet në katin e parë teknik. Është open space dhe ka vend për instalimin e 2 tualeteve.

Zona është mjaft e kërkuar për ambiente biznesi dhe zyra.

Qeraja është bruto.

Kontakt:  +355 67 30 44 004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth pronave te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente-biznesi/me-qira/rruga-e-barrikadave-0

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93