JEPET AMBIENT BIZNESI 150 M2 ME QERA TE RRUGA MINE PEZA 1.500 EURO

 • 1.500€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~ 150M2
~ KATI 1
~ ME TUALET
~ I INVESTUAR
~ JEPET DHE PER ESTETIKE SI NE FOTO
~ JEPET DHE BOSH I PERSHTATSHEM PER ZYRE, IT, MARKETING,
~ TE RRG “MINE PEZA”
~ ÇMIMI 1500 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE