JEPET AMBIENT BIZNESI 100 M2 ME QERA TE ALI DEMI 1600 EURO

 • 1.600€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 1.600€

Details

 • Price: 1.600€
 • Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBIENT ME QERA
~ 100M2
~ KATI 0
~ BOSH
~ ME NGROHJE
~ I PERSHTATSHEM PER ZYRE, LABORATOR, KLINIKE, FARMACI
~ TEK KRYQEZIMI “ALI DEM” DHE “IDRIZ DULAKU”
~ CMIMI 1600 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE