JEPET AMBIENT BIZNESI 100 M2 ME QERA NE BLLOK 2.000 EURO

 • 2.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA
~ 100 M2
~ KATI 1
~ OPEN SPACE
~ FASADE XHAMI
~ I PERSHTATSHEM PER TIPOLOGJI TE NDRYSHME BIZNESI DHE ZYRE
~ HAPESIRE E BOLLSHME
~ ADRESA: ISH BLLOKU
~ LEHTESISHT I AKSESUESHEM
~ ÇMIMI 2000 EURO
~ KONTAKTONI 0676722221
E300

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE