JEPER ME QERA AMBJENT PER ZYRE

 • 1.200€
, KOMUNE

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694070772

Description

Detaje rreth ambjentit:
ambjenti eshte i mobiluar momentalisht por do jepet bosh,
kati 1 banim,
orientim bilateral Lindje-Perendim,
siperfaqe 110m2.
Per me shume informacion si dhe nje vizite ne prone kontakto ne 0694070772.

 • Address KOMUNE
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
olsjon
 • olsjon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
olsjon
 • olsjon