JEPEN ZYRA ME QERA TEK MINE PEZA

 • 1.300€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet zyre me qera tek Mine Peza. Zyra ka nje siperfaqe 155m2 ne katin e pare te nje godine 5 kateshe vetem per zyra. Ambjenti eshte i ndare ne kater zyra. Ai ka ne brendesi te saj edhe dy tualete dhe nje ballkon per te pire punonjesit cigare. Ambjenti ka sistem ngrohje- ftohje funksjonale me ciller dhe ka ndricim natyral te bollshem me orjentim lindje-perendim. Zyrat jane te mobiluara me tavolina pune dhe karrike
JEPET ME QERA PER 1.300 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare