JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK BLLOKU I AMBASADAVE. 950 € /Muaj

 • 950€
, Rruga e Dibrës

Details

 • Price: 950€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të preferuar tek BLLOKU I AMBASADAVE.

• Informacion mbi Apartamentin:

– Sipërfaqe e brendshme: 81.5 m²
– Sipërfaqe totale: 91m²
– Pozicionohet në katin e 1, të një ndërtimi të ri me ashensor.

– Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie dhe gatimi, 2 dhomë gjumi, tualet (me aspirim) dhe ballkon.

– Ofrohet i mobiluar
– Totalisht i investuar
Behet gati per banim ne dhjetor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact