JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE DIBRES!

 • 500€
, Pranë Vilës Gold, Rruga e Dibrës

Details

 • Price: 500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2

Description

Jepet me qira apartament 2+1 pranë rruges se Dibrës dhe Restorant Durresit!

Informacione mbi apartamentin:
• Sipërfaqe totale prej 115 m²
• Sipërfaqe e brendshme prej 100 m²

• Pozicionohet në katin e dyte të një godine 3 kateshe (pa ashensor)
• Ofrohet e mobiluar
• Organizohet nga: salloni dhe ambjenti gatimit i vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkon.
• Kubaturë e rregullt dhe e shfrytëzueshme.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pranë Vilës Gold, Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact