JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 PER ZYRE, KOMPLEKSI ARLIS “FARMACIA 10”

 • 650€
, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
qera
, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Dibrës tek Farmacia 10, Kompleksi Arlis.

• Informacion mbi Apartamentin:

Sipërfaqe neto prej 80.4 m²
Pozicionohet në katin e 2 banim të një ndërtimi të ri dhe me ashensor.
Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
Ofrohet bosh për zyra.
Apartamenti lirohet në fund të muajit Qershor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact