JAPIM ME QIRA AMBJENT, KOMPLEKSI ARLIS FARMACIA 10

 • 2.200€
, Rruga e Dibres, Farmacia 10

Details

 • Price: 2.200€
 • Size: 433 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambjenti ndodhet në Rrugën e Dibrës tek Farmacia 10, Kompleksi Arlis.

• Informacion mbi Pronën:

– Lokacion strategjik
– Sipërfaqe totale: 433 m², nga të cilat 100m² verandë e shfrytëzueshme.
– Pozicionohet në katin 2 banim të një ndërtimi të ri, të mirëadministruar dhe me ashensor.

• Detaje të ndërtimit:

-IZOLIMI AKUSTIK
-TERMOIZOLIMI / FASADA
-AMBJENTE TE PERBASHKETA

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibres, Farmacia 10
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact