JAPIM ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL, TEK TERMINALI PRANE CASA ITALIA-S

 • 1.000€
, Terminali i Autobusave, Casa Italia

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambjenti ndodhet në një kompleks tek Terminali i autobusave, pranë CASA ITALIA-s.

Lokacion strategjik për zhvillimin e biznesit, pasi jo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara, si dhe qendra tregtare prane.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto prej 151.5 m²
• Sipërfaqe totale prej 167 m²
• Organizimi: Hapësira është Open Space një pjesë dhe me 4 ndarje + 2 tualete.
• I sapoinvestuar.
• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.
• Ambjenti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh duke pasur fasadën, hapsirën, e bëjnë të jetë në kushte optimale.
Sugjerime: klinika të ndryshme (pasi si e tillë ka funksionuar më parë), zyra, call center etj.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Terminali i Autobusave, Casa Italia
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact