JAPIM ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL, TEK “EMERALD CENTER” RRUGA 5 MAJI

  • 2.000€
, Rruga 5 Maji

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 90 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0686039100

Features

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më cilësor në kryeqytet, ”EMERALD CENTER”, rruga 5 Maji pranë TREGUT LAHI.
Zona ku ndodhet ambienti është nga më të preferuara për zhvillim biznesi duke qenë një prej rrugëve me levizshmëri të lartë këmbësorësh dhe automjetesh.

• Informacion mbi pronën:

• Lokacion strategjik dhe lehtësisht i aksesueshëm
• Pozicionohet në katin 0 banim të një ndërtimi të ri, pjesë e Qendrës Tregtare më të re.
• Sipërfaqe verande : 24 m²
• Sipërfaqe totale: 90 m²
• Ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë në rrugë për reklamim të biznesit.
• Eshtë i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh duke pasur fasadën, hapsirën dhe lartësinë të cilat e bëjnë të jetë në kushte optimale.

• Detaje të ndërtimit:

– IZOLIM AKUSTIK & TERMIK
– AMBJENTE TE PERBASHKETA
– BOJE EKOLOGJIKE & ANTIALERGJIKE
– ASHENSORE DIXHITAL TE TEKNOLOGJISE SE FUNDIT
– SIGURI: SISTEM ANTIZJARR, DYER ANTIZJARR

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga 5 Maji
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact