JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL OPEN SPACE, ARLIS FARMACIA 10(cmimi sipas kerkeses)

, Arlis Farmacia 10, Rruga e Dibrës

Details

  • Size: 196 m²
  • Bathrooms: 3
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: 0686039100

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën E Dibrës, pranë Unazës.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto: 167 m2
• Sipërfaqe totale: 196 m2
• Ambienti pozicionohet në katin 2-të banim
• Lokacion strategjik
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Mundësi ideale investimi dhe gati për ushtrim aktiviteti në qershor 2023 dhe ofrohen poste parkimi me cmim ekstra.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Arlis Farmacia 10, Rruga e Dibrës
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact