JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE KATIN 0, KOMPLEKSI ARLIS FARMACIA 10!

  • 1.000€
, Rruga e Dibres Tirane

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 96 m²
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis, pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës.

• Informacion mbi pronën:

• Pozicionohet në katin 0 të një ndërtimi të ri, të mirëadministruar dhe me ashensor.
Kati 0: sipërfaqe neto e brendshme prej 96,4m² dhe 50 m² verandë.

•Qeraja eshte neto.

• Detaje të ndërtimit:

-IZOLIMI AKUSTIK
-TERMOIZOLIMI / FASADA
-AMBJENTE TE PERBASHKETA

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga e Dibres Tirane
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact