JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, KOMPLEKSI ARLIS FARMACIA 10

 • 2.500€
, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
qera
, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 193 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera

Features

Description

Ambienti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, tek Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr .10
Kompleksi në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën E Dibrës, pranë Unazës.
Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

• Informacion mbi pronën:

• Ambienti pozicionohet në katin 0
Sipërfaqe e brendshme 146 m²
Siperfaqe totale 193 m²

• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar nga rruga kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact