Hotel ne shitje, Golem

, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Details

  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355694022991

Description

Shitet hotel në Golem, Kavajë. I pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara për pushim dhe për investime. I ndodhur vetëm 3 minuta larg detit mes bulurisë dhe freskisë që ofron prania e detit.

Hoteli përbëhet nga 4 kate, me sipërfaqe toke 1450 m2 dhe njollë ndërtimi 350 m2. Organizimi i ndërtesës: Kati I pare I organizuar në sallë konferencash dhe Bar-Restorant. Ndërsa katet e tjera jane të gjithë me dhoma hoteli, secila nga dhomat me ballkon. Në total hoteli disponon 30 dhoma, të kompletuara të gjitha. Godina është e ndërtuar me leje nga Ministria e Turizmit dhe ofron mundësinë dhe për shtim katesh, ndërtim tjetër, pishinë etj. Hoteli është biznesi funksional pasi ka një klientelë prej 20 vitesh dhe funksionin si në dimër ashtu dhe në verë. Oborri është I gjithi I rregulluar dhe I investuar me hapësira të gjelbëruara. Disponon vend parkimi për 17 makina dhe 3 autobusa. Mundësi mjaft e mire investimi!

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni.

  • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
  • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
  • FalconMarina