“GREEN COAST” RESORT, PALASE

, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

Details

  • Size: 285 m²
  • Rooms: 7
  • Bathrooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Rezidenca turistike dhe rezidenciale e para e këtij lloji në bregdetin Shqiptar ndodhet në një zonë unike dhe elitare vetem 150 M nga deti, në plazhin e mrekullueshem të detit Jon. Është vendi ideal për të jetuar shendetshem, në privatësi, në gjelberim, në ajer të paster dhe prane freskisë së detit.

Vila është luksoze dhe unike, me një super pamje shumë të bukur të detit Jon. E pozicionuar në privatësi, vila ofron investime shumë cilesore duke filluar nga rifiniturat e brendshme (si instalimet hidraulike dhe elektrike, pllakat, hidrosanitaret, ndricimi) etj. Lartesia e katit 2.9, tavanet janë të ulura me gips me Led dhe spot, veshjet e kuzhines dhe lavamanet jane të bëra të gjitha me mermer nga më cilësori, parket shumë i mirë laminat, pllakat Lasta 1.2 me 2.8 marre tek Brunes, boje dekorative në disa vende e patinuar, sistem kamerash, pika kontrolli, sistem ngrohje-ftohje me Chiller, pishine me permasat me gjatesi 9 M, gjeresi 4.5 dhe thellesi 1.5 M, depozite uji nentoke 6 m3 etj. Bacja eshte e investuar me sistem vaditje dhe gjelberim dhe kangjella rrethuese.

Per me shume informacion rreth prones klikoni likun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…-resort-palase

  • Address Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93