Garsonier Casa Italia

 • 270€
Pas Casa Italia

Details

 • Property ID: 9908
 • Price: 270€
 • Property Size: 58 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: garsonier
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676054255

Description

Jepet Garsoniere me qira, pas Casa Italia.
Siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire :
3 krevat tek, 1 tavoline studimi, kuzhine me te gjitha pajisjet,hapesire ngrenie dhe ndenje, 1 tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte I sapo mobiluar me nje stil modern dhe cilesor.
Cmimi eshte 270 euro/muaj
Siperfaqe totale : 58 m²
Siperfaqe banimi: 49.8 m²
Siperfaqe e perbashket 8.2 m²

 

E organizuar ne : 1 Dhome gjumi + sallon dhe kuzhine
1 Tualet
1 Ballkon

 

Facilitete :

Ajer I kondicionuar
Ashensor
Mundesi parkimi me pagese
Siguri 24 H
11 Km nga Aeroporti
4 Km nga Qendra
Restorant King House, Kati 0
Prane Qendres tregtare Casa Italia
Prane Spitalit Hygeia

Cel : +355676054255

 • Address Pas Casa Italia
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Compare listings

Compare
GlobeGroup
 • GlobeGroup