Dyqan me qera

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 20 m²
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697022705

Description

Ambjent biznesi me qera-Rruga e Barrikadave, Tiranë
Jepet me qera dyqan tek Rruga e Barrikadave. Dyqani ndodhet në një zonë të populluar dhe të kërkuar për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme të biznesit si: zyra dhe klinika të ndryshme, qendër kursesh, nail & hair salon, butik, etj.
Dyqani ka sipërfaqe 20m2 dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Ndodhet në katin përdhe e pajisur me fasadë xhami të një godinë të mirëmbajtur.
Cmimi i qerasë 400 Euro/muaj/netto.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting