Durres, shitet Vile 5+1+BLK Kati 0, 243 m² (Gjiri i Lalzit)

 • 450.000€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 450.000€

Details

 • Price: 450.000€
 • Size: 243 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0693339845

Description

Disponojme Vile ne shitje tek Gjiri i Lalzit,
E vendosur ne nje nga rezidencat me te investuara te zones, ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese te standarteve me te larta.

Vila organizohet:
-Sallon
-1 Guzhine te vecuar
-5 Dhoma gjumi
-3 Tualete
-Ballkon
-Verande
-Poste Parkimi
Me nje siperfaqe totale prej 243 m2.

Cilesime te tjera:
-Totalisht e investuar dhe e mobiluar ne forme bashkekohore.
-Oxhak i vendosur ne katin e pare
-E pozicionuar ne afersi te detit
-Dokumentacion i rregullt hipotekor
Me nje hapsire te konsiderushem ne pjesen e perparme e organizuar ne nje verande te gjelberuar.

Per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Leandro
 • Leandro

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Leandro
 • Leandro