DES SJELL NË SHITJE SUPER VILË PORTO LALZI, HAMALLAJ, DURRËS

 • 750.000€
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
shitje
, Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • 750.000€

Details

 • Price: 750.000€
 • Size: 362 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 703 2244

Description

DES SJELL NË SHITJE SUPER VILË PORTO LALZI, HAMALLAJ, DURRËS ÇMIM KLERINGU Vilë individuale 2 kate dhe 1 kat nëntokë, në një super panormë bregdetare në “Porto Lalzi” i cili është një kompleks turistik rezidencial në fazë ndërtimi, i pozicionuar në HAMALLAJ, DURRËS Ky kompleks është pjesë e projektit më të veçantë me pamje nga bregdeti Adritatik, i projektuar sipas standarteve më të larta të ndërtimeve në vitin 2022. “Porto Lalzi” do të ofrojë infrastrukturë moderne duke sjellë diçka të re në arkitekturen e zonës. Kompleksi luksoz është i projektuar si një qendër multifunksionale, që do të përfshijë njësitë rezidenciale të organizuara në vila dhe apartamente, një port jahtesh dhe një qendër argëtimi me bare, restorante, qendër tregtare dhe aktivitete të tjera. Vila ka një orientim optimal që mundëson një pamje perfekte të zonës dhe çfarë është më e rëndësishmja, siguron dhe ndriçim sa më natyral në çdo hapsirë të brendshme të saj. Pozicioni strategjik i kësaj vile konsiderohet si elementi kryesor , i cili e bën atë shumë të preferuar për qetësin dhe relaksin që ofrojnë vilat të ideuara në kombinim me bimësin mesdhetare të zonës. Vila ndodhet shumë pranë detit dhe është e organizuar në : – Kati -1: (95.2 m² ) Organizohet nga 1 sallon ndenjie, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe veranda – Kati 0: (95.2 m²) Organizohet nga 1 sallon ndenjie i bollshëm, 2 tualete, 1 depo dhe veranda – Kati 1: (76.3 m²) Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda Super Ofertë me çmim kleringu: 750.000 Euro ID:12762 Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: Kontakt: +355 69 703 2244

 • Address Hamallaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2010, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta