Apartment me qera 2+1 kodra e diellit

 • 600€
, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686741959

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+depo + post parkimi
📍Kodra E Diellit
📐 Sip 86 m2

ORGANIZOHET:
Sallon dhe Kuzhine!
🛏 2 dhoma gjumi
🚾 1 tualet + 1 depo
Parkim + oborr

Apartamenti eshte i mire mobiluar!
💸Cmimi 600€/muaj

 • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
Stelina
 • Stelina

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Stelina
 • Stelina