Apartament ne shitje, Rruga e Barrikadave, Tiranë

, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania

Details

  • Size: 71 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Apartament ne shitje tek Rruga e Barrikadave, Qender, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje objekt Banimi dhe Sherbimesh me 9 dhe 10 kate mbitoke, me 4 kate parkim nentoke ne rrugen E Barrikadave.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste, godine me ashensor. Ka siperfaqe totale 71,02 m2 dhe siperfaqe te brendshme 59.4 m2.
Shitet 2300 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
0682070045

  • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce